Fabrica Tapiteri Auto / Caseratori Piele Northamptonshire UK

  • Publicat: 11/03/2019 6:33 AM
  • Expira: 51 days, 7 ore
  • Autor: Workforce People Solutions
  • Telefon: 00441204393000
  • Telefon: 0040362630106
  • Web: http://www.wfpsuk.com
  • Cod Postal: BL1 4AY
  • District: In afara Londrei
  • Oras: Bolton
  • Tara: UK
  • Pret: ₤1,620

Anunt - Descriere

Locuri de Muncă pentru Tapițeri Auto / Cașeratori Piele în Marea Britanie

DESCRIEREA POSTULUI:

  • Clientul nostru se află în centrul industriei de piele din Northamptonshire și a devenit centrul de excelență pentru tapițeria din piele pentru automobile din Regatul Unit
  • Candidatul potrivit pentru acest post trebuie să aibă o experiență anterioară în domeniul tapițeriei auto. Experiența cu materiale moi, în special pielea, este esențială, deasemenea atenția la detalii și experiența lucrând cu “limba de os” și feonul pentru a cașera pielea
  • Salarizare: de la 9 lire pe oră

CERINȚE:

  • Trebuie să ai abilitatea de a lucra independent sau ca parte dintr-o echipă
  • Trebuie să fii un tapițer auto cu experiență de cel puțin 18 luni, capabil să lucreze după schiță
  • Trebuie să fii proactiv și să ai o abordare pozitivă la locul de muncă

OFERIM:

  • Salariu motivant;
  • Mediu de lucru excelent;
  • Agenți de recrutare cu experiență care îți stau la dispoziție cu răspunsuri la orice întrebări ai avea;
  • Asistență în găsirea cazării, obținerea numărului de asigurare socială și a contului bancar;
  • Ne dorim bunăstarea ta iar echipa noastră este alături de tine și te poate ajuta în orice situație care poate apărea.

Program de lucru: Luni – Vineri de la 10 – 19 orele României

ID Anunt: 8105c8148bad7624

Membru Verificat

ROLO! pe Social Media