Setari > [ + Cont Nou | Login

Advertising

₤8-£17/h

Job Asistent medical

  • Cod Postal: LS6 3PS
  • Numar si Strada: 81A Otley Road
  • Borough / Cartier: In afara Londrei
  • Zona: Fara Zona
  • Oras: Nottinghamshire
  • Tara: United Kingdom
  • Nume Contact: Florean
  • Telefon Mobil: +40754835742
  • Website: ggcareers.eu
  • Publicat: 20/04/2017 4:47 PM
  • Expira: Acest anunt este EXPIRAT
Asistent medical

Descriere - Anunturi RomaninLondra.com

Cautam asistenti medicali dedicati sa ofere suport de calitate, intr-un mediu sigur, clientilor nostri, persoane care sufera de Alzheimer sau alte boli psihice.

Locatie: Herefordshire, Cornwall, Nottinghamshire, South Yorkshire, Essex, East Sussex, Wiltshire, Hertfordshire, Suffolk, Devon, Cheshire, Londra, Tara Galilor, Irlanda, Scotia.

Durata contract: Nedeterminat/Permanent
Salar: £8-£17/h
Incepere imediata
Responsabilitati
Evaluarea nevoilor pacientilor si implementarea celor mai bune solutii
Crearea si mentinerea unui mediu stabil si sigur, raportat la nevoile fiecarui rezident, pentru a oferi asistenta personalizata si de calitate
Ajutarea rezidentilor in a duce o viata cat mai linistita si placuta
Prestare de servicii de calitate superioara
Indeplinirea functiilor raportate la normele legislative si furnizare constanta a acestor informatii catre Managerului.
Preluarea atributiilor superiorului cand acesta lipseste

Cerinte si aptitudini esentiale
IELTS
NMC PIN (sau aplicatie in curs pentru NMC PIN)
Experienta constituie un avantaj
Cazier judiciar curat
Capacitatea de a lucra atat in echipa, cat si individual
Abilitati de comunicare
Flexibilitate in privinta orelor de lucru
Integritate

Beneficii
36-42h/saptamana (ture de zi si de noapte)
Concediu anual de 5 saptamani
Posibilitate de ore suplimentare in cazul concediilor/foilor de boala
Training gratuit
Uniforma oferita
Cazare contracost

Aplicati cu c.v pe adresa de email info@ggcareers.eu

ID Anunt: 70358b000ecb4821

Advertisment

sf
Testare CSCS Tudcom

Facebook Fan Page