Angajam Soferi Delivery pentru Pizza Hut in Wolverton UK – MK12

  • Publicat: 06/12/2017 3:11 PM
  • Expira: 35 days, 23 ore
  • Nume Contact: Constantin
  • Cod Postal: MK125LJ
  • Numar si Strada: 8 Stratford Road
  • Borough / Cartier: In afara Londrei
  • Zona: Fara Zona
  • Oras: Wolverton
  • Tara: United Kingdom
  • Telefon Mobil: 07909757371
  • Pret: ₤8

Descriere - Anunturi RomaninLondra.com

Candidatul ideal pentru acest post:

Dinamic, dornic de a lucra intr-o echipa tanara, motivant din perspectiva unui astfel de serviciu, responsabil, serios, si punctual.
– Experienta in livrari de Pizza (de preferinta)
– Disponibil de a lucra in ture;
– Permis de conducere pentru scuter (CBT) sau autoturism propriu

Descrierea jobului
– Asigura fluxul operational de preluare si livrare a comenzilor de produse;
– Reprezinta compania in fata clientilor din punct de vedere al livrarii produselor si incasarii contravalorii acestora;
– Livrarea se face cu cu autotusismul personal sau cu scuterul societatii;

Salariul motivant + decontare combustibil (doar pentru cei cu autoturism propriu) + tips-uri.

£7.5/ora+ £0.2p/delivery (de obicei 4 deliveries pe ora) + Tips Pentru soferi pe scuter
£7.5/ora+ £0.2p/delivery (Doar de Vineri pana Duminica) + (cu autoturismul propriu platim £0.29p/mila)+Tips
– Contract de munca;
– Program flexibil FULL-TIME sau PART-TIME;

O echipă grozavă te așteaptă!

Daca te-am facut curios si vrei sa ne cunosti, asteptam CV tau si te vom contacta noi.

ID Anunt: 6435a0d9cd718727

Membru Verificat

Seller Rating:
100% (1)

Lasa un raspuns