Angajam Soferi Delivery pentru Pizza Hut in Uxbridge UB8

  • Publicat: 19/01/2018 11:06 AM
  • Expira: Acest anunt este EXPIRAT
  • Nume Contact: Sara
  • Cod Postal: UB8 1LE
  • Numar si Strada: 234 High Street
  • Borough / Cartier: Hillingdon
  • Zona: Zona 6
  • Oras: Londra
  • Tara: United Kingdom
  • Telefon Mobil: 07769170978
  • Pret: ₤8

Descriere - Anunturi RomaninLondra.com

Angajam Soferi Delivery pentru Pizza Hut in Uxbridge

Noul nostru coleg trebuie sa fie, dinamic, dornic de a lucra intr-o echipa tanara, motivant din perspectiva unui astfel de serviciu, responsabil, serios, si punctual.

– Experienta in livrari de Pizza (de preferinta)
– Disponibil de a lucra in ture;
– Permis de conducere pentru scuter(CBT) sau autoturism propriu

Descrierea jobului
– Asigura fluxul operational de preluare si livrare a comenzilor de produse;
– Reprezinta compania in fata clientilor din punct de vedere al livrarii produselor si incasarii contravalorii acestora;
– Livrarea se face cu cu autotusismul personal sau cu scuterul societatii;

Salariul motivant + decontare combustibil (doar pentru cei cu autoturism propriu) + tips-uri

£7.5/ora+ £0.2p/delivery (de obicei 4 deliveries pe ora) + Tips Pentru soferi pe scuter
£7.5/ora+ £0.2p/delivery (Doar de Vineri pana Duminica) + (cu autoturismul propriu platim £0.29p/mila)+Tips

– Contract de munca
– Program flexibil FULL-TIME sau PART-TIME

O echipă grozavă te așteaptă!
Daca te-am facut curios si vrei sa ne cunosti, asteptam CV tau si te vom contacta noi.

ID Anunt: 26759d7c565acb72

Membru Verificat

100% (1)

Lasa un raspuns

Advertising