Angajam asistenti relatii cu publicul in Whitechapel E1

  • Publicat: 03/05/2019 12:17 PM
  • Expira: 40 days, 1 ora
  • Autor: Adrian
  • Telefon: 07473599933
  • Cod Postal: E1 5NB
  • District: City of London
  • Oras: Londra
  • Adresa: Davenant Street
  • Tara: UK
  • Pret: ₤25,000
Anunturi Google

Anunt - Descriere

Atlantic London, agentie de recrutare in invatamant, cauta sa angajeze asistenti relatii cu publicul pentru biroul din Whitechapel

Activitatea de baza a agentiei este plasarea studentilor in diverse institutii educationale, oferirea de servicii profesionale si asistenta in domeniu.

DESCRIERE POST:
• Organizarea tuturor materialelor necesare desfasurarii optime a activitatii in cadrul sediului
• Preluarea si distribuirea apelurilor telefonice
• Cunoașterea regulilor de administrare și menținere a conturilor de Social Media (nivel mediu)
• Indosariaza si arhiveaza documentele
• Asigurarea protocolului pentru deservirea clientilor
• Acorda sprijin la realizarea si actualizarea bazei de date cu clienti
• Intampina clientii
• Crearea și menținerea identitatii / imaginii companiei
• Mentinerea aparitiei si a prezentei companiei pe piata la un nivel profesional
• Imbunatatire si dezvoltarea reputatiei companiei

CERINTE:
• Tinuta business
• Studii superioare
• Cunostinte in domeniul Marketing-ului si in vanzari
• Capacitate de organizare, planificare si de respectare a termenelor limita
• Persoana cu atitudine pozitiva
• Persoana independenta, ambitioasa, determinata, perseverenta,muncitoare
• Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat este esentiala
• Abilitati excelente de comunicare si relationare
• Cunostinte solide de operare in Microsoft Office (Excel)
• Experienta pe o pozitie similara este obligatorie
• Experienta in vanzari constituie un avantaj

Pachet salarial atractiv cu posibilități de câștig între £25000 / £60000 pe an in funcție de performanța.

Program de 8 ore pe zi, 5 zile pe săptămâna cu posibilitate de prelungire.

Daca te consideri persoana potrivita pentru acest post si vrei sa faci parte din echipa noastra, trimite CV-ul tau la adresa de email: cv@atlanticlondon.uk sau suna la numarul 07473599933.

Iti multumim pentru interesul acordat!

ID Anunt: 6945c9cd8d3c86f2

Membru Verificat